Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol lehet beszélgetni olasz...

Hol lehet beszélgetni olasz emberekkel?

Figyelt kérdés
Tavasszal lesz egy cserediák program Olaszországba, és én megyek. Ez a 3. évem, hogy tanulok olaszul, és mindig hoztam a négyes ötös szintet. Szeretnék elkezdeni beszélgetni olasz emberekkel, hogy ne akadozzak nagyon, amikor itt lesznek nálunk, vagy mi náluk. Van olyan pl Facebook csoport, ahol vannak ilyen olasz emberek, akik szívesen beszélgetnek más nemzetiségű emberekkel?

2022. nov. 21. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Nincs, majd Olaszországban beszélsz velük
2022. nov. 21. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1 haha, röhög a vakbelem....
2022. nov. 21. 18:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van egy alkalmazás, Tandem a neve. Beállítod, hogy olasz anyanyelvűekkel szeretnél beszélni, ilyeneket fog neked feldobálni. Nekem sikerült pár nagyon kedves embert találnomm itt nyelvtanulás céljából, úgyhogy ajánlom.
2022. nov. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3 köszönöm szépen. Play áruházban le lehet tölteni?
2022. nov. 21. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2022. nov. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5 megnéztem, és sajnos fizetős, ami nekem nem opció.
2022. nov. 23. 19:57
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, fizetőssé tették?

Nekem már régóta le van töltve, és akkor még ingyenes volt. Azt tudom, hogy nemrég van prémium verzió, de azt nem gondoltam volna, hogy már az egész fizetős. Sajnálom kérdező.:(

2022. nov. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
0%
Interneten.
2022. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!