Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet egyszerre C1 angol...

Lehet egyszerre C1 angol nyelvvizsgát és emelt szintű angol érettségit letenni?

Figyelt kérdés

Ha lerakok egy C1 szintű angol nyelvvizsgát, akkor nem kell felvételiznem angolból és kapok 40 többletpontot ha jól tudom.

Ha lerakok egy emelt szintű angol érettségit, akkor kapok 50 többletpontot.


Ezek alapján, ha lerakok egy C1 nyelvvizsát, akkor nem rakhatom le az emelet angol érettségit, ami így -10pont.

Valamilyen információt biztosan nagyon rosszul tudok, mert most így nem áll össze a kép.


2022. nov. 21. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha adott szakra angol érettségivel felvételizel, azt biztosan nem váltja ki a felsőfokú, ellenben az emeltér járó többletpontot megkapod.
2022. nov. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Igen, én így csináltam, lehetett mindkettőre elmenni, legalábbis 4 éve én elmentem. Kb. 3-4 hét volt a két vizsgám között.
2022. nov. 22. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Az egyiket egy nyelvvizsgaközpontnál csinálod, a másikat pedig a közoktatási rendszer keretein belül, így ezek egymástól függetlenek.
2022. nov. 22. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csinálhatod mindkettőt.
2022. nov. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, en is igy csinalom jovore.
2022. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!