Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud esetleg segíteni?

Valaki tud esetleg segíteni?

Figyelt kérdés
A próbavizsga nem rég volt,és azon elég jól tejesítettem,azután is még gyakoroltam,tanultam..Na de ma:bármennyit foglalkoztam vele, butának érzem magam,és hirtelen mintha 1nap alatt elfelejtettem volna németül, pedig mint említettem a próbavizsga jó lett.. félek és küzdök, de ezúton kiakadtam, szétestem,gondolataim kusza felhőkben szállnak, nincs kiút,mindjárt itt a vizsga!!

2022. nov. 25. 19:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Rástresszeltél. Lehet, hogy azért nem megy. És "túlfeszítetted a húrt". Ennyire nem kell túlzásba vinni szal.


Szerintem amikor majd kell a gyakorlati tudás a vizsgán, majd biztosan előjön.


Hiszen készültél rá.


Lehet , hogy "túltöltötted" az agyadat; hogy túlterhelted.


Ennyire nem kell tanulni; ennyire nem kell megfeszülni a tanulásban.


Lefárasztottad az agyadat; túldolgoztad ezt a sztorit.


Pihenj kicsit; ha tényleg, valóban készültél; és nem csak mondod, nem lesz baj.


Túl sok is volt már ; amit készültél, nehogy összekavard még már túlterhelve magad; ami a fejedben már megvan.


Túl ráfeszülsz, túlerőlteted; túl sok lesz az adat, az információ; az agyad lefárad(t).


Ne is stresszeljél emiatt; ha tényleg tanultál, menni fog.

2022. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*szerintem. ♥
2022. dec. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!