Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik japán nyelviskolát...

Melyik japán nyelviskolát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Januártól el akarok kezdeni japánul tanulni és csomó ilyen helyet találtam, de gondoltam megkérdezem, ki melyiket ajánlja.

2022. dec. 4. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
én sehol sem találtam. miket talaltal? én magamtol probálok.
2022. dec. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Keleti Nyelvek iskolájában részt vettem egy 30 órás intenzív kezdő tanfolyamon,nekem tetszett,azonban mikor - picit késve,1 óráról lemeradva - észbekaptam,hogy indul folytatása zeptemberben,hiába jelentkeztem,hívtam őket amikor csak lehetett (Az általuk megjelölt időpontban),nem vették fel.

De mint iskola,én meg vagyok elégedve velük,mert jó volt az intenzív.


Azóta magamtól próbálok haladni (Jelenleg N5 felénél járok), de januártól én is tanárhoz megyek,ha minden jól megy.


Azt nem tudom,hogy iskola szinten tanít-e,vagy csak egyénileg,de én Györkei Máténál érdeklődtem, Nála szeretnék majd tanulni.

[link]


Remélem,tudtam hasznosat írni.

2022. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon szépen köszönöm. 😊
2022. dec. 12. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!