Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Duolingo-val milyen szinten...

A Duolingo-val milyen szinten lehet megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
2022. dec. 27. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapszintre jó, a nyelvtant nem viszi túlzásba. Angolul sose tanult idősebb anyukám annyira megtanult vele, hogyha a munkahelyére betéved egy-egy külföldi, akkor kábé megérti őket. Válaszolni max tőszavakban tud, de egy kézzel-lábbal kommunikációig eljutott a nulláról.
2022. dec. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
74%
Szerintem tök jó kis alkalmazás, lehet vele tanulni, de nyilván nem olyan, mintha iskolában tanulja az ember.
2022. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés. Mikor elsőnek használtam, akkor a szintfelmérőn nem maxoltam ki, sőt, eléggé az elején voltam. Utána eltelt 2-3 év és B2 vizsga előtt gondoltam kitöltöm, aztán kimaxoltam teljesen, mindent megtudtam csinálni (majd a B2 is meglett rá pár hétre).

Tehát az biztos, hogy B2-re nem elég. Szerintem A2 felett lehet maximum a csúcs, amit megtudsz tanulni vele. Én spanyolt tanultam duolingo + nyelv könyv segítségével pár hónapig. Szerintem a szavakban és a hallásutáni megértésben + kicsit az írásban borzasztóan sokat segít, csak az a baj, hogy nyelvtanból keveset ad (de ugye ez könyvel pótolható).

2022. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!