Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez jó tanulási módszer?...

Ez jó tanulási módszer? Egyszerre tanulom a szavakat és a nyelvtant. Minden megtanult szóval mondatokat alkotok fejben, írásban. Egyébként Weitz Teréz könyvéből tanulom a szavakat.

Figyelt kérdés
2023. jan. 1. 16:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve szövegeket fordítok. Ha valamelyik szót nem tudom, akkor megtanulom.
2023. jan. 1. 16:35
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Inkább az egynyelvű tanulást ajánlom.


Mikor valakivel beszélsz kötetlenül, szerinted az a természetes, hogy folyton magadban fordítasz, miközben rád várnak?


Érted?

2023. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Itt vagy?
2023. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én értem.
2023. jan. 1. 17:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, persze hogy jó, ne add fel. Még mindig többet ér, mintha semmit sem csinálnál. Én is példákkal szoktam tanítani, amikor még elersz egy bizonyos szintet, már mem fogsz magadban fordítani hamem természetes folyamat lesz az agyadban, mert elsajatitod a nyelvet.

Szóval kitartást!

2023. jan. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!