Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik nyelviskolában tanítotok...

Akik nyelviskolában tanítotok egyetemistákat és dolgozó embereket, elvárjátok, hogy a tanítványaitok közül aki ki szeretne menni a mosdóba, engedélyt kérjen?

Figyelt kérdés

Tudom, idétlen érdés, és nem az élet nagy gondja. :D


Jövőhéten elkezdem a nyelvsulit, és nagyon mosdóba járós vagyok, szóval biztos lesz, hogy óra alatt ki kell majd mennem.


Ilyenkor illik szólni a tanárnak vagy csak felállok és kimegyek?


Nem szeretek a figyelem középpontjában lenni, ezért nem akarom azt se hogy elindulok a kijárat felé és utánam szól a tanár, de azt sem, hogy engedélyt kérek és ezzel lejáratom magam.


2023. jan. 6. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Én azt várom el, hogy mindenki óra előtt vagy után intézze el a folyó ügyeit, ne alatta. Felnőtt emberek bírjanak már ki 60-90 percet pisilés nélkül! Ez már középiskolában is elvárható, nemhogy érettségi után.
2023. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En csak azt tudom mondani, hogy amikor egyetemre jartam felnott emberkent, es ki kellett mennem az orarol, sosem szoltam a (masik felnott) tanar embernek, hogy kimegyek wc-re. Senki sem szolt, csak ment csendben. Raadasul az ora sem szakadt félbe. Elofordulhat olyan, h az ember nem bir ki annyi idot, amennyit kellene, mert fel van fazva, vagy barmi gondja van. Sot, olyan is akad, hogy szunetben foglalt minden wc.
2023. jan. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
2: Egyetemen a 100-150-200 fős előadó teremből ha kislisszol valaki, senkit nem zavar, pláne úgy, hogy az egyetemi előadásokon tipikusan kevés az interakció akár az előadó, akár a hallagatók között. Egy 15-20 fős nyelviskolai csoportban, ami interakcióra, sokszor tanulópárok interakciójára épít, ott azért igencsak zavaró lehet, ha kifutkosnak vécére.
2023. jan. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
72%
"Én azt várom el, hogy mindenki óra előtt vagy után intézze el a folyó ügyei" Az egyetemen sokszor foglalt volt minden wc, az egész szünetet sorbaállással töltöttünk és így sem kerültünk sorra a szünet végéig. Akkor meg az a bajotok hogy késik a hallgató. :D
2023. jan. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

@3 A masodik valaszolo vagyok.


Egyetemi szeminariumokon, raadasul idegennyelvi szeminariumokon (nevezzuk nyelvgyakorlatoknak) tortent, csak elfelejtettem beleirni ezt a lenyeges elemet. Husz fo alatti letszamnal. Nyilvan nem a parbeszedes feladatot szakitottuk meg emiatt, de mindenki szo nelkul jart ki wc-re, es nagyon csendben osont vissza. Soha nem volt problema belole.


De ha ez ekkora gondot okoz, azt javaslom a Kerdezonek, beszeljen a tanarral az elso talalkozaskor, es erdeklodje meg tole ezt a kerdest. Ez egyaltalan nem ciki, es akkor vilagos lesz, h o hogyan gondolja. Es talan masokat is erdekel a csoportban.

2023. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jo par krzuson ahol reszt vettem, elso oran a hazirend ismertetesenel, a tanar megemlitette, hogy akinek ki kell menni, csak menjen csendben.
2023. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor ha felállok és kimegyek, nem lesz probléma, nem kérdez rá külön a tanár hogy hova megyek. Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 6. 14:09
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

"Én azt várom el, hogy mindenki óra előtt vagy után intézze el a folyó ügyeit, ne alatta. Felnőtt emberek bírjanak már ki 60-90 percet pisilés nélkül! Ez már középiskolában is elvárható, nemhogy érettségi után."

Micsoda egy hülye hozzászólás. És ezekért harcolunk, hogy legyen nagyobb fizetésük. Hát ez nagyon félrement.

2023. jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Aki egy-másfél órát nem bír ki pisilés nélkül, hogy néz meg egy filmet a moziban? Hogy utazik kocsival, busszal kicsit is hosszabb távon?

Ne nevettessétek már ki még jobban magatokat!

Egy egészséges felnőttnek van akkora húgyhólyagja, hogy elférjen benne másfél órányi vizelet.

2023. jan. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
67%

"Aki egy-másfél órát nem bír ki pisilés nélkül, hogy néz meg egy filmet a moziban? Hogy utazik kocsival, busszal kicsit is hosszabb távon?

Ne nevettessétek már ki még jobban magatokat!

Egy egészséges felnőttnek van akkora húgyhólyagja, hogy elférjen benne másfél órányi vizelet."

Fokozta. :D

2023. jan. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!