Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelven valaki levelezne?

Angol nyelven valaki levelezne?

Figyelt kérdés
Szeretném használni az angolomat. Korábban nagyon hasznos volt nekem az angol nyelven levelezés. Közép szinten vagyok. Nem a nyelvtan az elsődleges, hanem a gyakorlás. Na meg tök izgalmas az egész.

2023. jan. 9. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Mennyi idős vagy? Férfi, nő? Mik érdekelnek?
2023. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egy közepes angol nyelvtudás jó lenne, mert nem tanár vagyok. Jó lenne közös érdeklődés. Dolgozom és tanulok. Érdekel a technológia, sport, egészséges élet és család.
2023. jan. 9. 11:34
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam évekig. Ha lelkiismeretesen csinálod, nagyon időigényes. Rengeteg érdekes és kamus embert ismertem meg az interpals.net oldalon.
2023. jan. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben nem gyors chatelésre vágysz, hanem "rendes" levelezésre, akkor én meleg szívvel tudom ajánlani a Slowly alkalmazást. Ezzel bármelyik országba küldhetsz üzeneteket, de a levél kézbesítéséhez szükséges idő a feladó és a címzett közötti távolságtól függ. Ennek köszönhetően szerintem sokkal tartalmasabb beszélgetéseket lehet folytatni, és az a tapasztalatom, hogy általában megéri várni az itt kapott levelekre. A profilodnál be lehet állítani, hogy milyen témakörök érdekelnek, illetve keresésnél azt is láthatod, hogy a másik fél milyen szinten beszéli az adott nyelvet. Nekem a felület is nagyon tetszik, tényleg olyan hatást kelt, mintha levelet váltanátok és még bélyegeket is lehet gyűjtögetni.


Ha érdekel, innen le tudod tölteni az alkalmazást:

[link]

2023. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!