Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan zene, ahol a brit...

Van olyan zene, ahol a brit akcentust hallhatom?

Figyelt kérdés
Angolul kezdtem el tanulni, és a brit tetszik nekem igazán. De a zenéket amerikai kiejtéssel hallom mindig. Köszönöm. a segítséget előre is. Sőt, esetleg modern sorozat is ha van, érdekelne az is.

2023. jan. 18. 22:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
36%
A Lucufer című sorozatot ha nem szinkronosan nézed, magának a főszereplőnek brit akcentusa van. Most ez ugrott be egyből.
2023. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Lucifer*
2023. jan. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Zenében őket keresd: [link]


Rengeteg brit színész van, az ő filmjeiket kutattam fel én is, mert oda vagyok ezért az akcentusért: [link]


Audio könyveket is hallgatok, nagyon imádom! pl. Cumberbatch fantasztikus a Sherlock Holmes könyvben: https://www.youtube.com/watch?v=Eqjxlhed1x8


Wilbur Smith: https://www.youtube.com/watch?v=cQbtqBqm14o

2023. jan. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Adele
2023. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
22%
"Audio könyv" - hangoskönyv, ha már magyarul beszélünk.
2023. jan. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Egyszerüen gyönyörüen beszélnek. Például hallgatom az English with Lucy leckéket is, illetve most hallgattam Holly Willoughby-t is, vagy Simon Cowell-t.

Az amerikait is sokan szépen beszélik, de az R hangot nagyon sokan ahogy használják, van, hogy nem kellemes. A brit az olyan hangzatosabb, nyíltabb számomra.

2023. jan. 18. 23:52
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

Az English with Lucy is tök jó, de személyes kedvencem az ETJ English Eliottal :) jó fej a srác :)

A British Accent Guy-nak meg jók a kiejtésjavító videói.


5-s: sajnálom, hogy ennyire unatkozol. Ne félj, majd jön még valami érdekes is az életedbe, addig meg marad a nyelvtannácizás névtelen fórumokon. Ha téged ez boldoggá tesz, csináld csak!

2023. jan. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Sorozat: How not to live your life.
2023. jan. 19. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 NTBS ***** válasza:
Keress olyanokat, akik áttelepültek.
2023. jan. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
The Beatles
2023. jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!