Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ez az interjú milyen nyelvvizs...

Ez az interjú milyen nyelvvizsga szintnek felel meg?

Figyelt kérdés
[link]
2023. jan. 31. 08:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Angol nyelvű interjú.
2023. jan. 31. 08:19
 2/9 anonim ***** válasza:
C2
2023. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lassan, jól artikuláltan beszélnek, nincs háttérzaj, ami megkönnyíti a megértért, a téma viszont nem könnyű, ezért én C1-C2-t mondanék. De amúgy politika nem fordul elő nyelvvizsgán.
2023. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Amúgy az feltűnt nekem, hogy Obama milyen szépen tud beszélni. Nagson

2023. jan. 31. 11:01
 5/9 A kérdező kommentje:

Elküldtem hamarabb a kommentet véletlenül...


Szóval, azzal akartam befejezni a jellemzést, hogy nagyon művelt ember.

2023. jan. 31. 11:03
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Koztudottan ismert, hogy muvelt ember. Te eddig nem tudtad?
2023. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ket tanult anyanyelvu beszel.

A tema nem instagram vagy az idojaras. Ket tanult, kozismerten intelligens ember.

Megis mit gondolsz, milyen szint lehet? Termeszetesen C2.

Itthoni magyar vizsgazok C1-je dadogas ehhez kepest.

2023. jan. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5


Természetesen tudtam, hogy intelligens, viszont ettől függetlenül meglepett, hogy mennyire érhetően beszél. Nyoma sincs annak a hadarásnak, ami más angol anyanyelvűeknél megvan. Persze politikus, így nyilván jó retorikai képességei vannak, de akkor is meglepő, és jó ilyen szépen hallgatni az angol nyelvet, mint ahogyan az Obamától elhangzik.

2023. jan. 31. 12:09
 9/9 xp ali ***** válasza:
Ezt középfokúval kell érteni, mert lassan artikulálva beszél és számunkra érthető akcentussal. Más kérdés, hogy nekem dögunalom, ezért ezt nem tudom követni. :D Nézz Doctor Who-t, ha azt érted, akkor mindent. :D
2023. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!