Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Igaz, hogy nyelvvizsgán és...

Igaz, hogy nyelvvizsgán és érettségin angolból a levél végére nem szabad a saját nevünket megadni?

Figyelt kérdés
Ha igaz, akkor milyen nevet írjak majd?
2023. jan. 31. 20:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: a vizsgán kell dátumot írni a levélre?
2023. jan. 31. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig a saját nevemet adtam meg, érettségin és nyelvvizsgákon is. :D Sosem hallottam még olyanról, hogy nem szabadna. De amúgy szerintem ha nem is szabad, nem azon veszik a dolog, ha most te a saját nevedet írod vagy pedig egy kitaláltat.


A vizsgán pedig dátum nem kell, de eltudom képzelni, hogy van olyan nyelvvizsga központ, ahol előfordulhat, hogy kell a dátum meg a címzés, de szerintem nem az az általános. Nézd meg a nyelvvizsgaközpontok mintafeladatait. Úgy írd a sajátodat, ahogy a mintán is van. Viszont igen, én úgy tapasztaltam, hogy általában ilyesmit nem kérnek, szóval csak szimplán megszólítás, majd a végén elköszönés és aláírás szükséges, de azért nem árt, ha megnézed a mintát (ha van a weboldalukon).

2023. febr. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Emelt érettségin nem szabad saját nevet megadni, hiszen ott kódszámok alapján azonosítanak csak

Közép érettséginél meg minden lap tetején ott van a neved

2023. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindig mindent úgy kell csinálni, ahogy az adott vizsgán kérik: el kell olvasni figyelmesen minden instrukciót, abból kiderül minden.

Ha azt írják, hogy ne írd a saját nevedet, akkor írd azt, hogy Basil Fawlty, az pont jó lesz.

2023. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!