Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol a "legkönnyebb" a felsőfok...

Hol a "legkönnyebb" a felsőfokú angol nyelvvizsga??

Figyelt kérdés

2023. febr. 21. 21:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
DExam
2023. febr. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%
Most egy ocska papír kell a legkönnyebb suliból v használható tudas? Nem mindegy a kettő. Ha előbbi bele se kezdj!
2023. febr. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem az Euroexam nem vészes. Mással nincs tapasztalatom.
2023. febr. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Én ECL-en voltam. Nem túlzok ha azt mondom, hogy a vizsgán többször is megnéztem, hogy biztos jó feladatlapot, biztos C szintűt kaptam-e. :D De igazából kinek mi, lehet más nem így érez vele kapcsolatban.
2023. febr. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
#2: lehet olyan élethelyzet, amikor valóban csak a papír kell.
2023. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
32%
Eleve csak akkor érdemes nyelvvizsgázni menni, amikor már valami konkrét ok miatt kell a papír - és akkor már azt is lehet tudni egyértelműen, hogy pontosan milyen papír kell. Ha pl. magyarországi továbbtanuláshoz kell, ahhoz bármelyik Magyarországon akkreditált nyelvvizsga épp ugyanolyan jó, mint bármelyik másik - akkor meg pont semmi értelme nehezebbet választani.
2023. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
71%
Én Euroexamon voltam, szerintem az a legfogyaszthatóbb. Hallgatást kivéve mindenhol lehet szótárazni(illetve a hallgatás utolsó pár percében is, de azzal már nem sokra mész.). A hallásértés nem könnyű, de még mindig azt mondom, hogy a többi nyelvvizsgához képest ez a legkevésbé nehéz. Összességében kell meglennie 60%-nak, szóval nem baj, ha az egyik rész 60% alatt van.
2023. júl. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Hallgatást kivéve mindenhol lehet szótárazni(illetve a hallgatás utolsó pár percében is, de azzal már nem sokra mész.)."

A többi részen se mész sokra a szótárazással, nem azon fog múlni, max. egy-két szó helyesírását vagy vonzatát érdemes megnézni benne, de azon úgyse fog múlni semmi se, viszont ha szótárazással töltöd az időt, már régen rossz...


"a többi nyelvvizsgához képest ez a legkevésbé nehéz"

Mert az összeset próbáltad ugyanolyan körülmények között (tehát ugyanazzal a tudással, ugyanazzal a pihentségi szinttel, stb.)? Nyilván nem.


"Összességében kell meglennie 60%-nak, szóval nem baj, ha az egyik rész 60% alatt van."

Ez a többin is így van.

2023. júl. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!