Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, aki Duolingoval...

Van itt olyan, aki Duolingoval megcsinált egy középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy csak ott tanultál, sehol máshol.

Egy ismerősöm erre esküszik.



2023. febr. 23. 10:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

miután egy közepes minőségű szótanítós app, vagyis nem tanulsz vele se nyelvtant, se kiejtést, se semmit, ezért max. kiegészítésnek jó bármihez is, mondjuk a nap villamosozásnyi időt eltölteni vele hasznosabb, mint az instát nézegetni, de önmagában nem sokra jó.

(persze ha az ismerősöd csinált egy origós hulladékot és azt becézi nyelvvizsgának, azt lehet hogy lehet csak duolingóval csinálni, de ott amúgy is csak magyarul kell tudni.)

2023. febr. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt önmagába biztosan nem , sokat túl tolják a jelentőségét anno itt a gyakorin irták A1 NAGYON MAX A2 tudást azt talán ad.... én vettem mellé profi online angol tanfolyamot, ég és föld a különbség, előtte a duo-val sok évig próbálkoztam, az online oldalo pl RENDES NYELVTAN van.
2023. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
89%
Online oldalon ugyanúgy nem tudod gyakorolni a beszédet
2023. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Én perfekt beszélek angolul duolingoval tanultam meg."


Tölts már fel egy kétperces videót ahogy valamiről beszélsz, hadd röhögjek rajtad magántanárként.

2023. febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%
13as valaki csak olvasni érteni irni szeretne ilyesmik. Erre jó az online is.
2023. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
90%
Itt nyelvvizsgáról volt kérdés ahol kvára nem elég csak írni meg olvasni.
2023. febr. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!