Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » El tud évülni a nyelvvizsga?

El tud évülni a nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Most februárban csináltam Languagecert komplex nyelvvizsgát, de csak az irasbeli része sikerült, de most nincs nagyon időm elmenni újra vizsgázn. Van valami olyan dolog, hogy egy bizonyos időn belül meg kell csinálni a másik modult, különben érvénytelen lesz az amit már megcsináltam? A Languagecert oldalán nem találtam semmit
2023. febr. 24. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok róla. 2021 májusában tettem a sikeres írásbeli vizsgát, majd 2022 decemberében a szóbelit, ugyanúgy a LanguageCert-nél. Több mint egy év telt el a kettő között, és nincs semmi gond, kérdés nélkül el is fogadták, komplex nyelvvizsgaként.
2023. febr. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!