Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen oldalak vannak ahol...

Bagdirobert kérdése:

Milyen oldalak vannak ahol online meg lehet tanulni angolul? Akár fizetős is. Tanfolyam nem jó mert itt a közelben nem indítanak sajnos.

Figyelt kérdés
Alap vagy középfokra szeretnék meg tanulni.
2023. márc. 9. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért nem keresel magantanárt?
2023. márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha hajlandó vagy fizetni akkor ajánlom a magántanárt, lehet akár online is magán órákat venni.


Nem tudom, hogy milyen szinten állsz, de ha viszonylag erős alapod van akkor elég a beszédet gyakorolni. Ha a jól tudsz beszélni (sokat gyakorolsz a tanárral) akkor a hallgatással és az írással se lesz bajod. Ha meg nézel sok sorozatot/filmet azzal gyakorlod a hallgatást és a szövegértést.


Amikor én mentem nyelvvizsgázni (régen volt már) akkor magántanárral csak a beszédet gyakoroltuk és nagyon jó volt, sokat fejlődtem, mellette meg rengeteg sorozatot néztem angolul (semmiféleképpen se magyar felirattal nézd, ha kell felirat akkor az legyen angol)

2023. márc. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez a baj sajnos hogy szinte nulla angol tudásom van. A munkám miatt elég sokat ingázok ország szerte, ezért nem jó a magán tanár.
2023. márc. 9. 23:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Rohadt sok van, már csak azzal is sok találatot kapsz, hogy angol tanulás kezdőknek stb.


Youtube videók tömkelege, magyarul, kezdőknek.


Angol középfokra eljutni, önállóan is el lehet, mert annyi tananyag van.


Duolingo mobil app, Rosetta stone program. Vannak kezdő angol könyvek is, magyarul.


Kezdetnek egyébként lehet jobb lenne egy pár hónapos tanfolyam, a kiejtés és az Abc miatt. De még ez is megtanulható youtube-ról.

2023. márc. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Goangolt tudom ajánlani.Én is azzal tanulok,fizetős, de minden pénzt megér.Kezdőként egy alapcsomag is elegendő, azzal ellennél évekig.Lehetőség van ingyenes kipróbálásra, és videón részletesen bemutatják,hogy működik a rendszer.Én nagyon szeretem.
2023. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!