Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolul a svédasztalos reggeli...

Angolul a svédasztalos reggeli hogy van?

Figyelt kérdés
Buffet breakfast néven találtam meg több helyen,de kétlem,hogy jó.
2023. márc. 31. 17:20
 1/10 anonim ***** válasza:
63%

Elméletben ez a hivatalos fordítása.


Bár, szerintem ezt sehol nem használják, szimplán breakfast included szokott lenni a hoteleknél :D Esetleg Brunch, ha valami komolyabb megnevezést akarnak, meg ha valami elitebb hotelben vagyunk.

2023. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Swedish desk breakfast
2023. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az: buffet breakfast/breakfast buffet - ha beírod a gugliba, és megnézed a képtalálatokat... (ha van kedved, még a menu szót is melléírhatod;)
2023. márc. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Igen,én is így néztem,az a helyes!
2023. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez is olyan mint a görögdinnyénk?
2023. márc. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
Swedish table breakfast.
2023. ápr. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

#1,

Nagyon el vagy tájolodva.

Brunch egesz más.

2023. ápr. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

#7


Te vagy eltájolódva, mert valószínűleg életedben nem jártál még külföldi hotelekben. Sehol nincs kimondottan leforítva a svédasztalos reggeli. Vagy breakfast included van, vagy fancy helyeken brunch. Jó tudom, csórók ilyen helyekre nem járnak, de akkoris így van. Menjél, nézz booking.com-on vagy bármi más helyen szállásokat, aztán linkeljed, ha látsz lefordított svédasztalt.

2023. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%

#8,


Szeret bel ott elni ahol en. 😂

47 eve angol teruleten.

Megsugom, brunch - kesoi reggeli, ebed egybekotve.

Breakfast included - lehet barmi. Egy adag a hotel szobadban vagy terulj terulj asztalkam a ball roomben.

Nagy paraszt van, draga. 🙄

2023. ápr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

#9


Baromságokat beszélsz kiscsillag. A Brunch rengeteg helyen kifejezetten a villásreggelikre utal, amikor van 4-5 fogás, amik közül választhatsz, persze, valami komolyabb szakács által készítve és azokat eheted. Ezek általában nem májkrém+zsemle kombó. Ez nem olyan, mint amikor összeválogatod a felvágottakat. Szóval jah, el vagy tévedve, de nagyon.

2023. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!