Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek sem érdemeli meg...

Szerintetek sem érdemeli meg a tanár címet egy ilyen "ember"?

Figyelt kérdés
Német nyelvet tanulok,egyszer röpdolgozatot írtunk,én tudtam mindent,és amikor írtam névelővel azt,hogy Suppe,mellé meg a magyar jelentését,hogy leves,és kisbetűvel írtam,átjavította nagy betűre.Ez volt az össz hibám,kb 10 ilyen.Szerintem ez nem számít hibának.Szerintetek?Mi a véleményetek erről a tanárról?
2010. okt. 7. 21:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez nem éppen mellékes információ: szólj neki, majd ha nem elég, azonnal osztályfőnök, ha ő nem, szülő be. És még mielőtt valaki azt mondja, hogy akkor még jobban kiszúr veled, nem: a tanár is olyan, mint a gyerek - addig megy el, amíg engedik neki. Ha itt és most leállítják, tudni fogja gonoszsága kiélésének határait. Amiatt nem lehet rossz a németjegyed (és nem ez lesz az egyetlen szódolgozat), mert a tanár nem tudja az anyanyelvét. Gondolom, mással is ugyanez volt, nem? Írj vissza, mi lett.
2010. okt. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csak egy apró kérdésem van. Magyar anyanyelvű a tanárod? Mert ha német akkor nem ismerhetni a magyar helyesírás szabályait. Ez nem róható fel neki. viszont inkább ne te beszélj vele hanem kérjétek meg az osztályfőnököt, hogy ő tisztázza. Ez a legjobb megoldás... mert ha te szólsz nem biztos,hogy jól jön ki.
2010. okt. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó: az én némettanárom is német, de azért mégis tud annyit, hogy azzal kezdte, hogy a német főneveket nagybetűvel kell írni, mert ugye magyarul nem...
2010. okt. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Én már gyerekkorom óta nem hiszek a gonosz tanárokban.

A kérdés színvonalát elnézve, szívesen megnézném azt a dolgozatot.

2010. okt. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak egy apró kérdésem van. Magyar anyanyelvű a tanárod? Mert ha német akkor nem ismerhetni a magyar helyesírás szabályait. Ez nem róható fel neki. viszont inkább ne te beszélj vele hanem kérjétek meg az osztályfőnököt, hogy ő tisztázza. Ez a legjobb megoldás... mert ha te szólsz nem biztos,hogy jól jön ki.


Hasznos volt számodra ez a válasz?

Ha szerinted baj van ezzel a válasszal, jelentsd a moderátorok felé, a probléma megjelölésével! Kérlek csak olyan válaszokat jelents, ahol a válaszoló egyértelműen rosszindulatú vagy szabályzatsértő megjegyzéseket tett, azért ne jelents választ, mert nem értesz vele egyet (ezt csupán értékeld a lefelé mutató nyíllal). Előre is köszönjük segítséged!


Ez a válasz trágár

Ez a válasz provokatív, a válaszadó csak veszekedni akar

Ez a válasz rasszista

Ez a válaszadó értelmetlen dolgokat ír

Ez a válasz egy hirdetés

Ez a válasz más szempontból problémás


A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:52

Privát e-mail a válasz írójának


Ne legyél már ilyen naiv.

Szimplán kicseszett veled.

2010. okt. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!