Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik most, április 1-én...

Akik most, április 1-én voltak Origo B2 angol nyelvvizsgán: mennyire volt számotokra nehéz a beszédértés (labor) része? Nem mindent értettem pontosan a szövegből, aki volt most nyelvvizsgázni, leírná, mire emlékszik?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 07:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is. Én az írásbelitől tartok jobban
2023. ápr. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Drukkolok, hogy az is sikeres legyen Neked!🤞 Én most csak szóbelin voltam, így nem tudom, hogy az írásbeli része milyen és mennyire volt nehéz. Az írásbelim pár éve máshol sikeres volt (egynyelvű) és most nagyon szeretném, hogy meglegyen a komplex nyekvvizsga, sikerüljön a szóbeli így a harmadik nekifutásra. 😬
2023. ápr. 14. 08:25
 13/27 anonim válasza:
Sziasztok, az onyc fiókba való belépést követően arra lettem fogyelmes, hogy a pontszámok még nincsenek fenn, vizsgáim menüpontra kattintva ott de a kis kockában ott írják, hogy sikertelen, nektek látszódik esetleg?
2023. ápr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Nekem még azt írja, hogy nincs eredménye.
2023. ápr. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Akkor remélem neked sikerült, sajnos nekem ott sikertelent ír.
2023. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Köszi, de még neked is átválthat elvileg. Sanszosabb, hogy nem lett meg, de addig amíg nincsenek ott a pontszámok még átírhatják sikeresre.
2023. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Most megnéztem, nekem is azt írja, hogy a vizsgálnak nincs még eredménye. Egyetértek, én is úgy tudom, hogy akinek most sikertelent jelez, a pontok kiírásakor még átválthat sikeresre. Nem biztos, de van rá esély. Nagyon drukkolok mindannyiunknak, hogy sikeres legyen! 🤞
2023. ápr. 21. 04:09
 18/27 A kérdező kommentje:
13-as válaszoló, most én is ezt látom az összesített vizsgáim menüben, nekem is sikertelent ír. :( A pontszámokat még nem látom, de nagyon remélem, hogy végül mégis átvált sikeresre. 🤞
2023. ápr. 25. 09:15
 19/27 A kérdező kommentje:
Átváltott sikertelenről sikeresre az eredmény 😊 Pontszámokat még nem látok. Nálatok látszik valami?
2023. ápr. 26. 09:10
 20/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nekem még semmi.
2023. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!