Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Do any of you have a higher...

Do any of you have a higher level English exam?

Figyelt kérdés
If so, how many years did it take you to reach this level? Are you proud of yourself for speaking English so well? Have you managed to find a better paying job with English? I don't speak English very well yet, I think it shows in my writing, unfortunately.

2023. ápr. 17. 22:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
36%
I studied in high school for 4 years.
2023. ápr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

Do you think it's okay to go on in English on this site?...


Do any of you have a higher level English exam? = ... English language certificate...

2023. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem muszáj az angolnál maradunk, természetesen magyarul is folytathatjuk a diskurust.
2023. ápr. 17. 22:57
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Well, I have an unsuccessful "certificate" of Cambridge Proficiency English exam. I should have achieved 60 percent of the total marks to pass which I obviously hadn't been able to. It cost me about 1 year and a half solitary learning, about four semester language school courses (without any well-defined aim) and two semester proficiency courses.
2023. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

I have an unsuccessful "certificate" of Cambridge Proficiency English exam = I didn't manage to pass the Cambridge Proficiency English exam, so I don't have a certificate


I should have achieved 60 percent of the total marks to pass which I obviously hadn't been able to = ... I obviously wasn't able to


solitary learning = learning on my own


four semester language school courses = four semesters of language school courses


two semester proficiency courses = two semesters of proficiency courses

2023. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
11%

emelt angol érettségi 76%, ami mellé járt a nyelvvizsga

76% nem éppen a legjobb, de szó szerint semmit se tanultam az angol érettségire, igazából csak a 60% érdekelt amit a hülye is könnyen megcsinál.

2023. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Valami kuka C1-em van, 2 éven belül neki akarok futni a Cambridge C2-nek. Egyre inkább érzem a Dunning-Krugert, ami végülis jó hír, csak sosem fogom így megpróbálni a vizsgát...

A multiknál kérik a papírt, ha "Benetton" csapatba jelentkezel, akkor ott alapból angolul lesz az egész interjúztatási folyamat.

2023. ápr. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Pár hiba van ebben a pár mondatban is amit odadobtál, hiányzó of, yourselves, better helyére én it highert tennék. Nyilván azért írtad mert elégűlt vagy magaddal és hogy dicsérjük ,hogy már milyen jól megy neked miközben szerénykedsz.
2023. ápr. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"I have an unsuccessful "certificate" of Cambridge Proficiency English exam = I didn't manage to pass the Cambridge Proficiency English exam, so I don't have a certificate"

Azért tettem idézőjelbe a certificate-t, mert abban az értelemben valóban nem certificate, hogy nem sikerült, még oda is van a slajfnira írva ez is, hogy this is not a certificate, de abban az értelemben igen, hogy ez van a slajfnin, amit kaptam, látod, hülyemarha: [link]


Az utolsó kettőben igazad van (a PP-ben meg te tévedsz), akartam még tegnap írni, hogy mivel csak olvasok, összes többi készségem jól leépült - a beszéd aztán 110 %-osan.


Hogy ez a kérdés nem a helyes angolságról szólt, az más kérdés. :D Én is szoktam bakafántoskodni. :D

2023. ápr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%
I have never really cared for certificates and exams. I learn and speak English because I love it. :) It's that simple.
2023. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!