Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ebben a német feladatban...

Ebben a német feladatban kaphatnék segítséget?

Figyelt kérdés
[link]
2023. ápr. 22. 21:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Elöször olvasd el a feladatokat, utána próbáld meg kitalálni (magyarul), mi lehet az adott fogalom és utána keresd meg a német megfelelöjét.

Ha csináltál valamit, akkor sokan lesznek, akik megnézik, jó-e, megmondják, mit tévesztettßél el, de azt ne várd el, hogy más csinálja meg helyetted a feladatodat.

2023. ápr. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Megcsináltam és le szeretném ellenőrizni, nem küldöm be úgy hogy meg se néztem
2023. ápr. 22. 21:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor írd ide be a válaszokat, 1-es XXX, 2-es YYY , stb. akkor meg tudjuk nézni.
2023. ápr. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megírom, de szerintem full rossz... A szavakat magamtól írtam, de alulról kellett volna venni őket?
2023. ápr. 22. 21:45
 5/12 A kérdező kommentje:
Pl 2.Television de az nincs ott alul a listán, onnan kéne beírnom? Mert semmit se találok onnan
2023. ápr. 22. 21:45
 6/12 anonim ***** válasza:

A lenti szavaknak semmi köze ehhez.

Németben meg nincs "Television", hanem Fernseher

2023. ápr. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

1.Buchdruck

2.Fernbedienung

3.Fernseher

4.-

5. die Seitenbeschreibungssprache HTML

6.des Handys

2023. ápr. 22. 22:14
 8/12 Aloha8 ***** válasza:

Ennek a feladatnak a nemet nyelv tanulasahoz semmi köze, hacsak annyi nem, hogy megertse az ember a kerdest. Total olyan lexikalis tudast kernek, ami az altalanos müveltseghez nem kell. Raadasul az alul levö szavak mik? Az ember azt gondolna, azok küzül kell kivalasztani a helyes valaszt, de nem!


A megoldas:

1. Verlag

2. Transformatoren

3 Elektrisches Teleskop

5. World Wide Web (www)

6. Mobiltelefon

2023. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi♥️
2023. ápr. 27. 13:59
 10/12 anonim ***** válasza:

Feltehetöen az alul levö szavak nem a feladathoz tartoznak, hanem aaz onlie oldal részei.


A megoldás nem jó, Gutenberg nem a könyviadókat találta fel,ahynem a könyvnyomtatást!

Másodszor 1840-ben semmiféle elektromos teleszkópot nem találhattak még fel!

2023. ápr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!