Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Érdemes spanyol nyelvet...

Érdemes spanyol nyelvet tanító spanyol tanárnőnek állni ha az akarok lenni vagy keressek más életcélt?

Figyelt kérdés
Meg hát amúgy ha igen akkor hol érdemes annak lenni mármint kicsiket vagy nagyokat érdemes tanítani vagy felnőtteket akik nyelvsuliba mennek spanyol nyelvet tanulni vagy szerintetek nektek mi a véleményetek érdemes annak lenni és kiket tanítotok szívesen? kösz
2023. máj. 1. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Úristen, ilyen helyesírással és fogalmazási készséggel bölcsészkarra? Hány éves vagy?

Kicsiket nem lehet spanyolra tanítani, mert nem akarnak spanyolul tanulni.

2023. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor felnőtteket tanítok és úgy szerzek diplomát hogy nyelviskolában kezdek tanítani felnőtteket és megmondom főnökömnek hogy gyerekeket ne adjon tanítványnak kamaszokat se csak felnőtteket és akkor szerintem az úgy jó lesz ugye?
2023. máj. 1. 13:40
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Atyavilág! Ne mi döntsük már el, hogy te kiket akarsz tanítani! (Egyébként nem fogsz. Egyáltalán tanulsz már spanyolul?) Gyerekek nem fognak a nyelviskolába menni spanyolt tanulni. Kamaszokat viszont már jó tanítani, mert azok humorosak.
2023. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Most akkor felnőtteket, vagy kamaszokat akarsz tanítani? Nagyon zavarosan fogalmazol. Hány éves is vagy?

Egyébként a spanyoltanári szakot kell elvégezned egy egyetemen, és azual a diplomával mehetsz nyelviskolába, vagy középiskolába oktatni. De magánba is lehet oktatni. Visont abban erősen kételkedek, hogy eljutsz idáig (nem bántásból).

2023. máj. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat és mert kérdeztétek 18 éves vagyok és én szeretnék spanyol nyelvet tanító spanyol tanárnő lenni azért mert nekem minden álmom volt megtanulni spanyol nyelven de szüleim sosem engedték ezért én arra gondoltam ha nem tanulhattam gyerekkoromban spanyol nyelven akkor majd ha elvégeztem szükséges iskolát hozzá ami ebben az esetben tanári szak ahogy írta a 4 válaszoló akkor spanyol nyelvet fogok tanítani mindenkinek aki szeretne megtanulni mert szerintem érdekes nyelv nagyon és a kultúra is tetszik és ezért jó tanítani és szerintem más is szívesen tanulná!!!
2023. máj. 2. 01:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Most amúgy nagyon boldog vagyok ezért köszönöm még egyszer válaszaitokat és adok zöld pipákat!
2023. máj. 2. 01:02
 7/7 anonim ***** válasza:

És eddig milyen iskolát végeztél? És mivel foglalkozol?

Előbb tanulj meg spanyolul, és csak utána mehetsz spanyol szakra egyetemre.

2023. máj. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!