Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Logisztikával kapcsolatos...

Logisztikával kapcsolatos közgáz diplomám van, de az angol nem megy erős középszinten. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogy tudnám felhúzni az angolom 28 évesen? Féléve tanulom a nyelvet többé-kevésbé folyamatosan, de úgy érzem sose fogok célba érni, hiába szánom rá az időt és energiát. Egy komolyabb munkához sajnos elengedhetetlen.


A beszéddel van leginkább gondom, a másik megértése már egész jól megy.

Gondolom legjobb lenne, ha kimennék külföldre, de ahhoz elég sok kidobott pénzre lenne szükségem.



2023. máj. 24. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadtól nem tudsz nyelvet tanulni, keress tanárt.
2023. máj. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melyik városban élsz? Az én településemen van például angol kör, külföldiekkel, magyarokkal együtt, hogy gyakorolhasd a nyelvet. Nyilván külföldön vagy a leginkább rákényszerítve, hogy beszélj, de itthon is vannak helyek, ahol külföldiekkel tudsz gyakorolni.
2023. máj. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Féléve tanulom a nyelvet többé-kevésbé folyamatosan"

Fél év az még semmi. Hosszú éveken át kell tanulni nem csak többé-kevésbé folyamatosan, hanem folyamatosan, akkor fog menni.

2023. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2


BAZ megyében élek, de sehol nem hallottam még ilyen angol körről.

2023. máj. 25. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Of the top of my head, facebookon két csopit találtam most Miskolcra (nem tudom, hol vagy pontosan BAZ megyében). Nem pont beszélgető kör, mint például Szegeden, de itt már találhatsz esetleg külföldieket, akikkel lehet beszélgetni személyesen, valami programot szervezni vagy becsatlakozni olyanba, amit ők szerveznek:

[link]


[link]

2023. máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
#5 Ha angolt írsz, legalább ne hülyeségeket taníts neki! OFF the top of my head.
2023. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Elhiszed, ha azt mondom, hogy amint elküldtem, rájöttem, hogy elírtam? :D
2023. máj. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
#7 Arra való a csillag. Extra komment: "Bocsi, off* the top of my head."
2023. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!