Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Meg tudok tanulni naponta...

Meg tudok tanulni naponta 20-30 szavat szókártyás módszerrel?

Figyelt kérdés
Románul tanulok, érettségiig szeretnék megtanulni még legalább 200 szavat. Az érettségi június végén lesz, van rá egy hónapom. Románból középszintű tanuló vagyok, tehát nem azért tanulnék, hogy átmenjek az érettségin, hanem csak azért, mert sosem árt pluszban pár szó. Beszélni románul nem nagyon szoktam, ellenben hallgatok rádiót és olvasok híreket románul. Azokat a szavakat szoktam kijegyzetelni és megtanulni, amelyeket nem értek meg hír olvasás közben vagy rádió hallgatáskor. A szavak 80-90 %-át ellenben megértem, amit olvasok vagy hallok.
2023. máj. 29. 23:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!