Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le lehet tölteni olyan német...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Le lehet tölteni olyan német és angol nyelvi fordító programot,ami akkor is használható ha offline vagyok?

Figyelt kérdés
Óvodában és szakközépiskolában németül és általános iskolában angolul tanultam és érdekelnek az idegen nyelvek a nyelvek nyelvtanával együtt.

2023. júl. 9. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz elég gagyi szerintem, de a google fordító, ha letöltöd az appot utána meg az adott nyelveket, akkor offline is használható. Nem tudom mennyire komolyan akarod használni, pár szóra, tőmondatokra tökéletes.
2023. júl. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ,mivel nyelvtanulás szempontból kicsit akadályozva vagyok igyekeznék kihasználni a lehetőséget a nyelvtanulás elkezdésére amennyire csak lehet.
2023. júl. 9. 18:42
 3/7 Thunderfairy ***** válasza:
47%
Igen. Úgy hivják hogy angol nyelvtanulás. Szivesen.
2023. júl. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.
2023. júl. 27. 12:35
 5/7 A kérdező kommentje:
A Google fordító programhoz honnan lehet letölteni a különböző nyelveket?
2023. júl. 30. 09:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem úgy van, hogy ahol ki lehet választani milyen nyelvről fordítasz mire, rákattinttasz és ott lesz lista a nyelvekről. Minden(a legtöbb) nyelv mellet van ilyen letöltő jelecske(lefele mutató nyíl). Le kell tölteni és kész
2023. júl. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ :⁠-⁠)
2023. aug. 1. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!