Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Július 15-i euroexam nyelvvizs...

Július 15-i euroexam nyelvvizsgán valaki a 19. kerületi vizsgahelyszínen?

Figyelt kérdés

Július 15-én ki vizsgázik Euroexamnál? Ha igen, melyik vizsgahelyszínen? Angol B2-es nyelvvizsga


Egyébként aki már vizsgázott Euroexamnál, milyen tapasztalataitok vannak? Kedvesek a vizsgáztatók? Milyen nehézségűek a feladatok a felkészítő könyvekhez képest?



2023. júl. 10. 20:53
 1/4 coriki1 válasza:

Szia! Habár én most németből fogok nyelvvizsgázni, azért megosztom a tapasztalataimat az angol B2 nyelvvizsgával kapcsolatban, amit 2 éve tetten le:


Véleményem szerint a vizsgáztatók kedvesek voltak, szóval emiatt nem kell aggódni. A feladatok nehézsége nem volt vészes, az euroexam oldalán van egy pár mintafeladat az előző évek tesztjeiből. Ha néha beszélsz külföldiekkel angolul, illetve nézel külföldi youtubeot, és megérted a videók tartalmát, akkor szerintem simán átmész. Nekem egyedül az iráskézség jelentett nehézséget, szóval érdemes átolvasnod pár levelet, hogy legyen a fejedben egy sablon ami alapján meg tudod írni a levelet, esszét, stb. Ja és ne felejts el szótárt vinni, engem sokszor kisegített. 17/F

2023. júl. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hogy sikerült ?
2023. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm szépen!!
2023. júl. 16. 13:36
 4/4 A kérdező kommentje:
2. Egyébként kicsit nehezebb, mint amire számítottunk de így is tök jónak éreztem, szerintem jól sikerült
2023. júl. 16. 13:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!