Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik olasz nyelvkönyvet...

Melyik olasz nyelvkönyvet ajánljátok C1-C2 szinten?

Figyelt kérdés
C1, esetleg C2 vizsgára szeretnék felkészülni, és ehhez kellene egy jól felépített könyv. Köszi ha segítesz! :)

2023. júl. 20. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Pioneer C1/C1+
2023. júl. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, nem tudok olvasni... Illetve az angol is ott volt a kulcsszavak között, lehet, hogy az zavart meg. :)
2023. júl. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ja igen, csak azért írtam oda hátha többen látják. de köszi azért! :D
2023. júl. 20. 21:15
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi gimiben a Progetto sorozatot vettük végig, illetve a végén volt a Nyitrai féle Parole. Viszont azt fontos megemlítenem, hogy nem a könyveken múlt, hogy meglett a C1. A tanárok rengeteg plusz anyagot hoztak az órákra és sokat utaztunk is Olaszba. Szóval én a helyedben nem egyedül csinálnám.
2023. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De jó neked 4es :D

Mi is Progetto-t használtunk (szerintem elég jó, sőt) viszont egyszer sem mentünk Olaszországba, mert az oszt.társak ldlóták voltak emiatt a tanárunk nem vitt el minket, plusz év közben le is lépett, mert kibírhatatlan volt az a közeg neki.

Pedig qrva jók voltak a módszerei...de ennyit arról, hogy ne baccák ki a kezelhetetlen h.lyéket a suliból valami kisegítő iskolába, s ennyit arról, hogy pedagógus hiány ellenére is simán elengedik a tanárt és nem tesznek semmit a munkakörnyezete "élhetőbbé" tétele irányába...

Mert jól van az úgy.

Vagy megszoksz vagy megszöksz.


Én a kérdező helyében valamilyen Progetto-t választanék, mert az én professoressa-m szerint is az az egyik legjobb.

2023. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetemen (olasz szak) a Magari és az Affresco könyvekből tanultunk. Ezen kívül jó még a Verbi italiani könyv is, de abban inkább nyelvtani feladatok vannak. De csak a könyv nem lesz elég.
2023. aug. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!