Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent ez a két mondat és...

Mit jelent ez a két mondat és pontosan hogyan kell leírni őket? Tényleg ezt mondják a gps hangok? 00:58-nál

Figyelt kérdés

Mindkettő angol, csak az egyik brit a másik amerikai.

https://www.youtube.com/watch?v=jXY7anXZKMY



2023. aug. 5. 20:09
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Igen, nyilván fkn highwayt mond meg ilyenek. KAP meg egyenesen érdekelt abban, hogy egzakt legyen, véletlen se túlozzon. Most komolyan.
2023. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó jó, engem inkábba brit mondat érdekel jobban
2023. aug. 5. 20:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Change/turn to the right, i beg your pardon, left - Fordulj jobbra, bocsánat, balra. (Angol)


(Nem értem pontosan, mert challenge-nek értem, de úgy nincs sok értelme. Elnyújtott change, vagy turn lesz. Az útbaigazításnál, főleg a turn-t használják az angolok.)



Ok dude let's take the fucking highway - oké haver menjünk a kiba@ott autópályán. Amerikai

2023. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mi az hogy Jobbra, bocsánat, balra? A magyar sosem mond ilyet, az angol gps miért?
2023. aug. 5. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy vicc az angol udvariasságról.
2023. aug. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Aspergert diagnosztizálták már, vagy majd csak ezután?
2023. aug. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Brit:

Turn to the right, I beg your pardon, left.


Amerikai:

Ok dude, let’s take the fucking highway.

2023. aug. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!