Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami program, vagy játék,...

Avatar14 kérdése:

Valami program, vagy játék, ami segít az angol tanulásban?

Figyelt kérdés
Valami olyasmire gondoltam, hogy egy szó fordítását be kell írni egy szövegmezőbe, és ha eltaláltad, akkor zöld pipa, ha nem, akkor kiírja, hogy mi lett volna a helyes válasz, és máris jön a következő. A lényeg, hogy a dolog gyorsan pörögjön.

2023. aug. 8. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
szerintem az a leghatékonyabb ha angol nyelvű könyveket olvasol
2023. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
de amúgy a duolingo hasonló ahhoz amit írtál
2023. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anki

Vannak hozza keszen letoltheto hangos szo es mondatkartyak

2023. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Thunderfairy ***** válasza:
100%
Tegyél fel egy neked tetsző, angol nyelvű játékot. Olyant amibe sok a szöveg és írva is van benne. Például Dishonored, GYLT. Azt fogod tapasztalni hogy szeretnéd érteni is. Magyaritani TILOS. El fogod kezdeni komolyabban is a nyelvtanulást ennek hatására. Plusz a program által írott szöveget is kitanulhatod mint egy tankönyvből. Gyakorlatilag csak játszol, de ha akarsz így meg is tanulhatsz angolul.
2023. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Pontosan ahogy 4es írta. Én így tanultam meg angolul tizenévesen, legjobb módszer, anyanyelvi szinten beszélem mindennaposan a mai napig. Nyelvet csak úgy lehet megtanulni hatékonyan ha gyakran használod és ki vagy téve neki. Sok sikert!
2023. aug. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!