Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga hallásértés...

Melyik nyelvvizsga hallásértési része könnyebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem rég voltam euroexam nyelvvizsgán, nem lett meg a komplex a listening miatt, nagyon felidegesített a dolog, mert a magnót is olyan éreztem ami ilyen 60as évek kazettájának a minőségében szól, vegyítve egy régi gombos nokia telefon hangjával. Plusz még a feladattípusok sem a szívügyeim

Ezért az lenne a kérdésem, hogy melyik nyelvvizsgán szimpatikusabb a listening és nem arra megy, hogy mindenképp megbukjál szóbelin (nem akarok befizetni feleslegesen), illetve hogy hol tudom hogy biztos nem ilyen minőségben hallgathatom a listening vizsgarészt. Válaszotokat előre is köszönöm!



2023. aug. 9. 08:25
 1/4 anonim válasza:
67%
A BME nyelvvizsga hallásértési része szerintem könnyű, Budapesten a Katedra nyelviskolában pedig mindig nagyon jó a hangminőség.
2023. aug. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A DExamon teljesen jó. És még azt is kiválaszthatod, hogy humános vagy reálos szöveget kapj-e bizonyos részénél:

[link]

2023. aug. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Origo, én egyszer sem gyakoroltam a magnót mégis meglett.
2023. szept. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"én egyszer sem gyakoroltam a magnót mégis meglett"

Ebből semmi sem következik másokra nézve.

2023. szept. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!