Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szólhatok érte, hogy zavar...

Szólhatok érte, hogy zavar vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

5 hónapja egy 29 éves fiatal csaj német magán nyelvtanárhoz járok, eleinte nagyon precíz volt, de az utóbbi 1-1.5 hónapban kb. nagyívben tesz mindenre és eléggé könnyelműen veszi az egészet. Nem küld el minden házit, mert elfelejtette, késve küldi el őket vagy egyáltalán nem és órán csináljuk meg.


Viszonylag olcsó, 3800 forintot kér el egy 60 perces óráért, de így eléggé demotiválja a nyelvtanulásomat. Volt, hogy éppen buliból esett haza és úgy tartott órát délelőtt két hete is és nagyon kellemetlenül éreztem magam. Direkt akar lerázni ezzel a viselkedéssel, csak nem akar bunkó lenni vagy csak tényleg ennyire nem érdekli? Nagyon jóban vagyunk, de így már elgondolkodtam a tanár váltáson is. :(



2023. aug. 15. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szólj. Fizetsz neki azért, hogy tanítson, nem szívességet teszel neki vagy ő neked.
2023. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Ha én nem vagyok elégedett egy fizetős szolgáltatással akkor ezt jelzem, mert egy egyenes ember vagyok. Az más kérdés hogy magántanárokra gyenge képességű embereknek van szüksége, így nem lepődöm meg rajta, hogy még a szociális készséged sincs olyan szinten, hogy a nemtetszésedet ki tudd fejezni az oktatás színvonalával kapcsolatban...
2023. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
76%

#2 mert honnan kellene megtanulnia a németet? A kisujjából kéne kisz*pnia Magyarországon? Tanultál már közoktatásban? Vagy láttad már, hogy milyen színvonalon tanítják a nyelveket az iskolákban?


már meg sem lepődöm, hogy megint egy érdemi válasz helyett, személyeskedő, pöffeszkedő válasz érkezett, de ez látszik is a 2.5 pipádból...

2023. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Szólj! Örök szálka lesz a körmöd alatt, ha most nem állsz ki magadért.
2023. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!