Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A Voxynál a group class is a...

A Voxynál a group class is a szintemhez igazodik?

Figyelt kérdés

Most kezdtem használni, inkább beszédkészséget akarok fejleszteni, mert nagyon nehezemre esik megszólalni. Szintem szerint Intermediate vagyok, a group class is ilyen embereket fog válogatni? Kicsit félek, hogy belépek valahova aztán mindenki full pro én meg csak pislogok aztán még ennyi önbizalmam se lesz.


Valakinek van vele tapasztalata?



2023. szept. 11. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derült ki, hogy intermediate a szinted?
2023. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van egy Test my level fül, azt kellett végigcsinálni, hogy kiderüljön. Elvileg utána a szinthez igazítja a tananyagot.
2023. szept. 12. 06:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor nyilván ugyanolyasmi szintű emberekkel rak majd össze. De persze köztük is lesznek különbségek azért, amik a személyiségükből adódnak: van, aki nagydumás, más meg alig szól kettőt a saját anyanyelvén is. :)
2023. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
A teszt írásbeli volt? Mert akkor az nem tudja, hogy milyen a beszélt angolod. Egy csoportnál nem lehet egyetlen emberhez igazítani az egész csoportot. Lehet valaki kevesebbet tud mint te, de nagydumás és meri használni azt a keveset is, amit megtanult, emiatt úgy tűnhet, hogy sokkal magasabb szinten van, mint te.
2023. szept. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Lehet valaki kevesebbet tud mint te, de nagydumás és meri használni azt a keveset is, amit megtanult, emiatt úgy tűnhet, hogy sokkal magasabb szinten van"

Mivel a beszéd tekintetében igenis sokkal magasabb szinten van.

2023. szept. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A teszt írásbeli volt, a beszédkészség nem derült ki, viszont mindegy, már elengedtem a parázást, itt mindenki azért van, hogy tanuljon. Meg amúgy is kötelező bejelentkeznem havi x órára, szóval mindegy is :D
2023. szept. 12. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!