Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Honnan szedhetném le virtuális...

Honnan szedhetném le virtuális változatban az "Exam Excellence", és az "1000 Question 1000 answer" című könyvet?

Figyelt kérdés

Nagyon kellene, de nem nagyon találtam, megvenni meg nem tudjuk, mert a mi kis városunkban nicnsen, és megrendelni meg nagyon nagyon sok időbe tellne, ami nincs(Mármint idő)

Válaszokat előre is köszönöm!


2010. okt. 17. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Az 1000 kérdés 1000 választ feltöltöttem, pdf: *****

A másik pedig állítólag ez, de ezt nem én töltöttem fel: *****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. okt. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Júúúj nagyon nagyon kösz! Kedves vagy, hogy feltöltötted!Mégegyszer nagyon kösz!
2010. okt. 18. 16:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak az Exam Excellence Hotfile-os linkjei sajnos törlődtek!
2010. okt. 18. 16:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Exam Excellence konyvet + hanganyagot megtalalod a www.englishtips.org oldalon. Orosz oldal, jobb felso sarokban tudod kivalasztani, hogy angolul jelenjen meg. Egyebkent barmilyen konyvet keresel angol tanulashoz, ott megtalalod!


Remelem tudtam segiteni, jo angolozast! :)

2010. okt. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!