Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német nyelv tanulása önerőből...

Német nyelv tanulása önerőből alaptudással ingyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg másodéves egyetemista vagyok, és szeretnék az angol mellé még egy nyelvet legalább B2-es szinten. Gimiben kezdtem németet tanulni 15 évesen, és ott elég jól ment, viszont 12. osztályra totál felhagytam vele, így mára már gyakorlatilag maximum az alapokat és kb. A1-es szintet hozom.


Tudtok adni tanácsokat, hogy hogyan tudnék internet segítségével (weboldalak, videók, alkalmazások) fejleszteni a német tudásomat kezdő szintről? Bármi jó és használható tartalom?


Ahogy mondtam van egy alap tudásom, amit egyetem mellett önerőből szeretnék fejleszteni hobbi szinten, hogy egy bizonyos szintet elérjek. Azután később akarok menni nyelvtanárhoz, vagy kurzusokba.



2023. szept. 24. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Duolingo, Xeropan

Youtube: Nicos weg, ehhez valo app a DW Learn German, ami angolul magyaraz.

[link]

2023. szept. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%
Én is a Duolingót ajánlom. Érdemes tenni egy próbát vele, ha jól tudom a német már magyarúl is tanulható régóta.
2023. szept. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!