Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem nyilvános Duolingo profilt...

Nem nyilvános Duolingo profilt hogy lehet nyilvánossá tenni?

Figyelt kérdés
Valamiért nem nyilvánosra állítottam mikor regisztráltam és így nem tudok barátokat felvenni (nem is látom őket).

2023. okt. 28. 07:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia nekem ilyen menüpont nincs is, hogy nyilvános vagy nem, a netes verziót végig néztem.
2023. okt. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy, újat kell csinálnod
nov. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem a nyilvánosságal van a baj hanem biztos elrontottad az életkorban mert 16 éves kor alatt nem lehetnek barátaid. Ezt onnan tudom mert van duolingós osztályom és ott külön be lehet állítani. Ha gyerek vagy és az a baj akkor válaszolj erre a bejegyzésekre mert annak kicsit hosszú a menete és nem szeretném feleslegesen leírni. 😆 (Egyébként ha írsz akkor van egy másik titok is amit elmondok ezzel kapcsolatban 🤗)
dec. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!