Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elkezdek stresszelni, de miért?

Elkezdek stresszelni, de miért?

Figyelt kérdés
Angol órán ha beszélni kell, akkor gyakorlatilag teljesen leblokkolok, és gyakorlatilag az összes angol tudásom eltűnik, de ha máshol kell publikusan beszéljek, akkor nincsen baj, csak angolon jön ez elő. Napi szinten beszélek angolul emberekkel, játékokban illetve ha tanulok valamit, a legtöbb esetben az is angol. Egyszerűen nem értem, hogy ez miért van. Kezd elég kellemetlen lenni, hogy olyan vagyok ilyenkor, mint aki gyakorlatilag életében nem tanult angolul.

2023. okt. 31. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy tökéletesen akarod mondani és amiatt stresszelsz? Nem szólnak be a többiek? Nekem ez volt, ha rosszul mondtam valamit kinevettek.
2023. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Előfordult olyan, hogy angolórán megszégyenítettek? Akár tanár, akár osztálytársak.
2023. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Semmi ilyesmi nem történt eddig.
2023. okt. 31. 23:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sztresszelsz, mert angol oran pontoznak, tudod, hogy teljesiteni kell. A napi eletben, jatekokban sem biztos, hogy hibatlanul mondod, de nem javitanak ki, addig mig megertenek.
2023. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

angolóra

egy szó

2023. nov. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mióta tanít az, aki tanít? És mióta jársz abba a csoportba? Az előző tanárnál, korábbi csoportban is ez volt?
2023. nov. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem azért, mert máshol csak az számít, hogy kommunikáljál, angolórán viszont elkezdesz gondolkodni, hogy amit mondtál, az nyelvtanilag helyes e, megfelelő szót/kifejezést használsz e.


YouTubeon megnézheted Steve Kaufmann csatornáját, beszél olyan 20 nyelven, és mindig elmondja, hogy nem érdekli, ha hibázik, mert egymás megértése a lényeg.

2023. nov. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!