Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német tétel! Segítenél?

Német tétel! Segítenél?

Figyelt kérdés

elég béna vagyok németből,most viszont elkezdtük a tételeket kidolgozni órán, csak nagyon gyorsan haladunk, és nem is értek semmit.Nekiálltam itthon, de nem tudom lefordítani:( Megköszönném, ha valaki , aki jó belőle segítene.:)


1.

Wie Würden Sie Restaurant beschreiben?

Restaurants ist, Küche des Restaurants Spiesen zubereitet werden.es gibt auch restaurants mit dem Speiseangebot einer bestimmten Region oder Nationalität.Es gibt auch Selbstbedienungsrestaurants oder dire Restaurants der ,,fast-Food"-Ketten.


2.Was macht ein guter koch?

er ist verantwortlich für die Herstellung von Speisen.Er fertigt nach ernährungswissenschaftlichen, hygienischen und technologischen Erkenntnissen an.Er ist Fähig, die dewünschte Speise nach vorgegebener Rezeptur zu einem bestimmer zeitpunkt bei vorgegeben Kosten herzustekken.Er ist in der Küche überall einsetzbar,Er muss das gesamte Produktionsprogramm der Küche beherrschen.


3.(ezt már hallás után írtam, szóval ebbe nem vagyok biztos hogy jó)

Welche Aufgaben (vagy aufgafen) Einrichtungen?

Gastronomiche Einrichtungen...

müssen speisen in ausgezeichneter Qualität bereitzustellen (itt lehet van pont) Sie müssen den ansprüchen degessen gerecht werdeb.


-Was Für verchiedene gastronomische Einrichtungen gibt es?

est gibt Gastsaten restaurants :Konditoreiren,Kneipen,Gaststuben,Bars


-Wi würdeb Sie ein Restaurant beschreiben?

eine Restaurant ist inder Küche des Restauranr Spesen Zubereitet werden.Est gibt auch Restaurant mit dem Speiseangebot einer bestimmten.



lehet hogy majd lesz még pár kérdésem, de nagyon sokat segítenétek ha le tudnátok fordítani nekem.KÖSZÖNÖM.


2010. okt. 19. 20:36
 1/1 anonim válasza:
0%

1.

Hogyan írnád le az étteremben?

Éttermek az étterem konyhája is kész Spiesen werden.es és éttermek az ételt kínálnak egy adott régióban vagy Nationalität.Es is önkiszolgáló étterem, vagy szörnyű éttermek, gyorsétterem-láncok.


2.What tesz egy jó szakács?

Ő a felelős a termelés Speisen.Er tette alapján táplálkozási, higiéniai és technológiai ismeretek an.Er Képes dewünschte az étkező időpontban egy előre meghatározott képlet meghatározni a bekerülési herzustekken.Er a konyhában bárhol lehet használni, meg kell teljes gyártási programja élelmiszer-ellenőrzés.


3. (EZT mar hallás utan írtam, szóval apály NEM vagyok hogy Jó Biztos)

Milyen feladatokat (vagy aufgafen) lehetőség?

Gasztronómiai berendezések ...

kell adnia ebédeljen kiváló minőségű (van lehet itt pont), akkor meg kell felelnie a követelményeknek werdeb degessen.


-Mi a verchiedene étkezési lehetőségek vannak?

est éttermek Gastsaten: Konditoreiren, bárok, társalgók, bár


Wi-würdeb le egy étterem?

Az étterem egy indiai konyha étterem térítés ellenében elkészített werden.Est is étterem az élelmiszer ajánlatot adott.

2011. ápr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!