Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angolosok.Lefordítanátok,kérle...

Angolosok.Lefordítanátok,kérlek szépen?

Figyelt kérdés

In hindsight,deciding to go on a hike into the woods this morning wasn’t the best idea.

I felt supernaturally compelled that today was the day i’d tackle that new route.

Compelled enough that i didn’t bother to check the forecast before i left

Slowly,the snow got heavier and heavier.

It was a miracle that just as it was getting too hard to bare,I saw the light of what looked like a small cottage in the distance.

I approach the cottage.The door opens without the handle turning at all.

Not having time to think about it,and faced with the increasing winds and heavy snow,I enter,closing the door behind me.

The inside seems normal enough.

It’s nice and warm too,thank goodness.



2023. nov. 18. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
36%

Nem érünk rá. A gugli igen. Miért nem elég jó ez?


Utólag visszagondolva, nem volt a legjobb ötlet úgy dönteni, hogy ma reggel kirándulunk az erdőbe.


Természetfölötti kényszert éreztem, hogy ma volt az a nap, amikor ezt az új utat választom.


Eléggé kénytelen voltam, hogy indulás előtt meg se nézzem az előrejelzést


Lassan a hó egyre erősebb lett.


Csoda volt, hogy amikor már túlságosan nehéz volt feltárni, megláttam a távolban egy kis házikónak látszó fényét.


Közeledek a nyaralóhoz. Az ajtó kinyílik anélkül, hogy a kilincs elfordulna.


Nem volt időm ezen gondolkodni, és szembesülve az erősödő széllel és a heves hóval, belépek, és becsukom magam mögött az ajtót.


A belseje elég normálisnak tűnik.


Szép és meleg is, hála istennek.

2023. nov. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%
Te kérdező, szerintem ezt a bare-t te elgépelted.
2023. nov. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!