Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » DExam vizsgaeredmények mennyi...

DExam vizsgaeredmények mennyi idő alatt szoktak meglenni?

Figyelt kérdés
Hivatalosan 25-30 napot ír a honlap, de már nagyon várom, és reménykedem, hogy előbb megtudom. Mindenkié egyszerre lesz ilyenkor elérhető a honlapon vagy hogy megy ez? Előfordul, hogy mondjuk egy kislétszámú vidéki helyszín írásbelijeit előbb kijavítják és közzéteszik? Nektek vizsga után hány nappal rakták fel? És küldenek róla mailt vagy naponta nézni kell a dexam.hu-t? Köszi előre is, ha megosztjátok a tapasztalatotokat!!

nov. 21. 21:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerre teszik közzé, mert tökmindegy, hogy hol vizsgáztál, hiszen az összes dolgozat a központba megy, ott javítják, és amikor végigment a gőzhenger az egész folyamaton, akkor központilag nyomják meg az entert, hogy az összes eredményt közzétegyék. :)
nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt nem tudtam, hogy mindet Debrecenben javítják. Valahol persze logikus, csak reménykedtem, hogy mivel nálunk alig volt vizsgázó, hátha gyorsan végeznek a miénkkel, aztán fel is tolják az eredményt. Pedig biztos mindenki nagyon várja már, nemcsak én. :)
nov. 21. 21:52
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha valakit esetleg a későbbiekben érdekelne: nem egyszerre kerültek fel az eredmények. A B2 szint már napok óta lekérdezhető, a többiről még mindig semmi hír. :(
nov. 28. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Mert a B2 más időpontban volt, mint a többi.
nov. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Négyes, ebben igazad van, azt előbb tartották.
nov. 29. 21:06
 6/7 anonim válasza:
Na sikerült kedves kérdező?:))
jan. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 igen, köszönöm kérdésed :)
jan. 7. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!