Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha teszek egy emelt szintű...

Ha teszek egy emelt szintű érettségit angolból érvénytelenné válik a már meglévő nyelvvizsgám?

Figyelt kérdés

Pár éve tettem egy C1-es nyelvvizsgát angolból, ha teszek egy emelt szintű érettségit belőle még érvényes marad?

(Egyetemi felvételi miatt kényszerülök ilyen fajta trükközésre)



dec. 3. 19:51
 1/4 A kérdező kommentje:
U.i.: Tudom, hogy az egyetemi felvételi eljáráson belül bizonyos értelemben érvénytelen lesz, mivel vagy az érettségimet számítják be vagy a nyelvvizsgámat, és nem kaphatok mindkettőre pontot, viszont az érdekelne, hogy ezen kívül érvényes dokumentumnak minősül-e továbbra is?
dec. 3. 19:54
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy érvényes marad. Hogy mit, hova számolnak be, az egy más kérdéskör.
dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kettőnek az ég világon semmi köze nincs egymáshoz, így nyilván érvényes marad. De még szintemelő érettségi esetén is érvényes marad a középszintű érettségi, nem csak az emelt.
dec. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Ha teszek egy emelt szintű érettségit angolból érvénytelenné válik a már meglévő nyelvvizsgám? ... Pár éve tettem egy C1-es nyelvvizsgát angolból"

Akkor vedd elő az olvasott szövegértési képességedet és olvasd el végre, hogy mi áll a nyelvvizsgádban. Aztán kezdjél el gondolkodni...

dec. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!