Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mi a help desk legáltalánosabb...

Mi a help desk legáltalánosabb, legelfogadottabb jelentése?

Figyelt kérdés
Ill. ha munkakör jelentésben nézzük: annak megnevezése? (én össz. 3-4-et legalább hallottam, olvastam...)
2010. okt. 22. 21:12
 1/6 anonim válasza:
82%
A "help desk" kifejezés egy segítségnyújtó pultra utal a szó szoros értelmében. A help desk a telefonos ügyfélszolgálatok azon részlege, amely a technikai kérdéssel kapcsolatban kompetens választ nyújtani. A telefonos ügyfélszolgálat ad felvilágosítást személyre szabottan számlainformáció terén, ugyanakkor Gizikének, akinek harmadik csapkodásra sem megy az ADSL internetkapcsolata, a helpdesk ad tanácsot, mit hova dugjon :-)
2010. okt. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%

Tegnap 23.03, 81%


Nagyszeru valasz!

2010. okt. 23. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon. Igazán nem kukacoskodni vagy értetlenkedni akarok, de nem 4-5 soros definíciót kérdeztem, hanem 1-2 szavas, legáltalánosabb vagy legjobb megnevezést! Tehát: információs pult, vagy telefonos ügyfélszolgálat? Másrészt úgy érzem, nem csak informatikai szolgáltatást jelenthet, hanem tágabbat is. És akkor mi lesz a munkakör megnevezése: telefonos ügyfélszolgálatos - ez így tuti és mindig passzol?
2010. okt. 24. 20:45
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Milyen halatlan vagy, Kerdezo! Kaptal egy-ket mondatos valaszt, plusz perfekt bovebb magyarazatot, es akkor meg kukacoskodsz.
2010. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%

Hát FromOz te sem panaszkodhatsz apukám!Te is mindenkinek belesz@rsz a topicjába!

Minek okoskodsz mindig mi?Ki vagy te?

2011. jan. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
6%
Nem "apukam" Draga, hanem 100%-os Anyuka. A topik mar regen lejart, mi van, most ebredtel fel?
2011. jan. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!