Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Javasolnátok ötleteket miként...

Javasolnátok ötleteket miként érdemes belefogni az angol nyelvtanulásba nem feltétlen a nulláról? A többi lent

Figyelt kérdés

Még 2017-ben valahogy összehoztam az egyetem miatt egy origo B2-t. Az mondjuk nem volt nehéz bár a lyukas szöveg épp meglett. Az a gyengém volt akkoriban.

Viszont ez nyilván csak egy dolog, mivel úgy megérteni megértem az angolt (deepl támogatásával írtam már elfogadott review cikket), de beszélni már nagyon nem megy.

Viszont most tavasztól szeptemberig lesz egy nagyobb üresjárat időszakom, amikor kevésbé leszek leterhelve az új szakom előtt, amit szeretnék a nyelvtanulásra fordítani a felvételi felkészülés mellett.


Ki mit tanácsolna? Keressek tanárt vagy esetleg tanfolyam? Az utóbbiról kevesebbet hallani mostanság.


A motivációm az megvan hiszen, ha tovább szeretnék menni az új mesterképzésem után megkerülhetetlen lesz a nyelv. Valamint zavar, hogy kb. megértem az angolt, de megszólalni már nehézkesen megy.


Köszönöm szépen a válaszokat. :)


jan. 17. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha magadtól nem megy akkor szerintem egy tanár jó választás lehet, csak fogj ki egy jót :D
jan. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!