Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oldalakat, webcímeket keresek...

Oldalakat, webcímeket keresek amiken tudom gyakorolni feladatok formájában az angolt (reading, use of english -minden ami van- )?

Figyelt kérdés
11.osztályos vagyok valahol B1 szinten és a nyár folyamán szeretnék nyelvvizsgát tenni. Szeretnék egy kis plusz gykorlt az érettségi feladatok mellé, ahol tudok készülni.

jan. 18. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
jan. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Oldalak, webcímek megadása helyett valamikor letöltött pdf anyagokat tudnék küldeni, ha magánban írsz egy email címet. Lehet, hogy azóta változott a nyelvvizsga, de angolban fejlődni mindegyik jó.


Az ilyen kijelentésre, hogy "tudnék küldeni, ha magánban írsz egy email címet" már többször kaptam magánt, hogy légy szíves, küldjél, de email címet nem írtak melléje. Úgy jelentősen nehezebb. :D

jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
PDF, oldalakon interaktív feladatok, bármi, ami segítségként szolgálhat.
jan. 19. 20:38
 4/7 anonim ***** válasza:

A gugli annyit talál neked, amennyit csak akarsz. Ahhoz képest mi mit tudunk mondani?... És főleg: minek annyi anyag? Jobb, ha kevesebb, de az olyan, amiben megbízol, és ezért módszeresen végig is csinálod. Mert itt van pl. ez is, de és akkor mi van? Ha csak ennyit akarsz megcsinálni, ahhoz is kevés egy élet:

[link]

jan. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 ez a magyaros hozzáállás. A kérdésre nem válaszolunk, de közöljük, hogy mi jobban tudjuk, akár holdkompról, akár birkafaggyúról van szó. :D :D :D
jan. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"ez a magyaros hozzáállás"

Mert a németes vagy a franciás milyen lenne?...


"A kérdésre nem válaszolunk"

Adtam neki egy linket, ha nem tűnt volna fel...

jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 20. 04:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!