Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek melyik a legneheze...

Szerintetek melyik a legnehezebb es legkonnyebb (angol)nyelvvizsga “fajta”?

Figyelt kérdés

febr. 2. 22:42
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Pl orgio,BME stb
febr. 2. 22:42
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

13747271. ilyen kerdes. Tanulni kell, aztan nem lesz nehez egyik sem.

Mindenki azt fogja irni, amelyiken o volt.

febr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%

Valóban unalmas, hogy naponta felteszik ezt a kérdést.


Ha nem tudsz megfelelően angolul az összes nezéz, ha tudsz akkor egyik sem.

febr. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A legkönnyebb nyelvvizsga az az euroexam.
febr. 3. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%
DExam
febr. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%

Annyi a különbség köztük, hogy másfélék a feladatok, és ebből azért adódik némi könnyebbség: ha olyan feladattípus, amivel még sosem találkoztál, vagy csak elég rövid ideje ismerted meg, abban nyilván kevesebb még a rutinod, így nehezebb, mint egy olyan, amilyennel tele voltak a tankönyvek, amikből tanultál.

A DExamot az emelt szintű érettségiből fejlesztették ki, úgyhogy ha a közoktatásban (általános és/vagy középiskolában) tanultál angolul, akkor annak a feladatai lesznek leginkább ismerősek:

[link]

febr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Thunderfairy ***** válasza:
0%
A nemzetköziek. Például IELTS.
febr. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Elég sokféle nyelvvizsgát nézegettem, amikor készültem jelentkezni valamelyikre. Őszintén szerintem a Dexam legalább fél szinttel alacsonyabb tudást vár el, mint a nemzetközileg elfogadottak, mint pl. a Cambridge. (Végül ezért mentem Dexamra, ugyanis csak a papírra volt szükségem, minél olcsóbban és minél kisebb kínlódással. Bőven meglett elsőre.)
febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Thunderfairy ***** válasza:
0%

Új kérdés:


Értetek máshóz is a lepontozáson kivűl???

febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
dexam, origó, nem valódi nyelvvizsgák, de az egyetemi felvételihez megkapod a pontot. mondjuk magyarul ahhoz is kell tudni, mert magyar a kérdés is meg helyenként a válasz is. de a jövő értelmiségeinek ennyi még talán pont megy.
febr. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!