Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 60%-os emelt szintű angol...

60%-os emelt szintű angol milyen tudásnak felel meg?

Figyelt kérdés
febr. 6. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
44%
B1-B2 között, de a B2-höz közelebb.
febr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem nagy tudásnak felel meg, az biztos.
febr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyenge középfok, azaz gyenge B2.
febr. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%
B1, B2 nyelvvizsgához nem feltétlenül lenne elég.
febr. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pedig azzal már lehet nyelvvizsgát is szerezni
febr. 6. 12:04
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogszabály szerint B2 nyelvvizsgát ér, tehát B2 szintű tudásnak felel meg.


Gyakorlatban lehet játszani, hogy ez gyenge/közepes/erős, de szerintem sok értelme nincs ezen rugózni.

febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

B2-es nyelvvizsgát ér.

Amúgy meg irreleváns ezen rugózni. Ha a nyelvtudásod mérik fel valahol, akkor úgysem a papírodat nézik. A papír leginkább akkor érdekes, ha kell a pluszpont a felvételihez illetve egyetemen, koliba kerülésnél pluszpont lehet. Csak akkor csinálnék nyelvvizsgát, ha kifejezetten kérik valahová.

Van egy B2-es nyelvvizsgám angolból, anno 64% lett még 16 évesen, nem igaz érettségin, hanem euroexam-on. Azóta nem mentem semmiből nyelvvizsgára. Vettek már fel olyan melóra, ahol anyanyelvihez közeli tudást vártak el. Ilyen esetben állásinterjún angolul kérdezgetnek tovább egy idő után, legalábbis én ezt tapasztaltam.

febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

nem lehet vele nyelvvizsgát szerezni, csak kiad a magyar állam egy plusz papírt, amire kaphatsz pluszpontot az egyetemi jelentkezésnél.

60% egy emelt érettségin, az jó esetben egy izmos alapfok, de teljesen kiszámíthatatlan, melyik évben milyen nyelvi szintet kíván a feladatsor, így ez magában nem jelent túl sokat.

febr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!