Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Bianka nevű lányt (német...

Bianka nevű lányt (német tanár) keresek Jászberényből?

Figyelt kérdés

Bianka elvileg 23 éves, Jászberénybe (vagy környékén tevékenykedik), német tanár, másik hobbija a zene.

Meg szeretnék tanulni németül, egy német tanár kereső oldalon találtam rá, viszont ott mielőtt elküldeném neki az üzenetet, meg kellene adnom a bankkártya adataimat. Ezt viszont semmiképp sem szeretném.

Kerestem már mindenhogy, de sajnos sikertelenül..

Végső elkeseredésemben gondoltam megpróbálom itt, hátha valaki tudja kiről van szó és hajlandó akár egy facebook linkkel, instagrammal, vagy egy e-mail címmel segíteni egy tanulásra kész leányzót.:)



febr. 9. 22:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy lehetséges megoldás, ha esetleg nem tudnád vele felvenni a kapcsolatot; csinálj egy webkártyát, ha annak az adatait adod meg, pénzt nem fog tudni leszedni rólad.
febr. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!