Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hollywood nyelvstúdióról van...

Hollywood nyelvstúdióról van dolgozói tapasztalat?

Figyelt kérdés
volt vagy jelenleg ott dolgozó oktatók, vagy akárki akinek volt velük már tapasztalata, legyetek szívesek megosztani, mert folyamatosan hirdetnek álláslehetőségeket, kiemelkedő sávos fizetésért,mi a valóság?

febr. 13. 18:59
 1/1 anonim válasza:

A munkavállalók rémálma egy az egyben SENKINEK nem ajánlom egy legalja kizsigerlő cég igénytelen, tróger emberek gyülekezete akiket az utcáról szednek össze, egy agymosott szcientológiai szekta az egész.És ezzel még semmit nem mondtam. Pár hónapot bírtam nálunk már az elején kezdett valami gyanússá válni. A hirdetésben feltüntetett fizetés a valóságban mégsem úgy volt ahogy, jól beetetnek aztán amikor odakerülsz ilyen olyan érthetetlen kiskapukkal megoldják, hogy ne fizessenek annyit közel se. Pontosan 6x mentem be a vezetőséghez tárgyalni a fizetésemről minden egyes alkalommal más számokat mondtak a végére teljesen érthetetlenné téve az egészet a szerződéssel szintúgy trükköztek és csak nem akarták odaadni. Bejelentés egyszerűsített foglalkoztatással történik.A hirdetésben jól beetetik az embert csak azt nem említik, hogy mire a meghirdetett pozícióig eljutsz az legalább 1-2 év addig meg 0 pénzért dolgozol és erre csak akkor jössz rá amikor már 2-3 hónapot elcsesztél az életedből a csodás belső képzésükön (amiről előadják, hogy neked ezért a két kezedet össze kell tenned akkora értéket adnak át neked, egyetemi képzéshez hasonlítják mintha ezt a tudást is fel lehetne használni akárhol máshol a munkaerőpiacon) mivel csak utána tolják eléd azt a dokumentumot ami ezt leírja.

A munkaidő szörnyű. Olyan marketinges dumát nyomnak le neked, hogy munkaidő kezdete előtt és utána bennt legyél 15-30 percet INGYEN nyitás-zárás címszóval. Ezt nem fizetik ki mivel szerintük neked ingyen munkaidődön kívül elő kell készíteni a valódi munkát. Ez feketén fehéren le van írva munka törvénykönyvében, hogy tilos. A munkaidő akkor kezdődik amikor beteszed a lábad a munkahelyre nem fél órával később. Szintén ha egy 2 perces telefonra mentem ki ők 1 órát lehúztak az aznapi fizetett munkaidőből mert szerintük akkor nem történt effektív munkavégzés. A tanulók soha nem távoznak a záráskor de neked ingyen bennt kell maradnod amíg az utolsó ember el nem megy majd ha a zárás után ott töltött időt esetleg megpróbálod beírni munkaidőnek szóvá fogják tenni. :DDD Érdekes a gondolkodásuk meg az is, hogy ez nem zavar sok embert.

márc. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!