Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol számnevek kiejtése. Az...

Angol számnevek kiejtése. Az alábbi videó alapján hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Nekem ezt egy angol tanár sem mondta:


[link]


Mit gondoltok?


febr. 14. 07:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt, hogy amikor 20 éve tanultam az angolt, nekem már ezt akkor is tanították, és helyesen ejtem 20 éve. Hogyha hallgatsz bármit angolul, sorozatot, podcastot, youtube videót kizárt, hogy ne tűnjön fel...
febr. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hallgattam még olyan sok idegen nyelvű szöveget. De nekem tűnt fel sosem. Szerintem másoknak sem, ezért csinálhatta a srác ezt a videót.
febr. 14. 08:12
 3/10 A kérdező kommentje:
*nem tűnt fel sosem
febr. 14. 08:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Úgy van, ahogy a videóban hangzik. A szótárakban fel van tüntetve a szavak kiejtése, de online szótárakban, fordítókban meg is lehet hallgatni a helyes kiejtést.
febr. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem törödj ki a nyekvrd, mikor azt mondod, hogy “twentith”?


Az “e” a kiejtés könnyebbsègèèrt van ott.


A srác gyönyörûen ès tisztán beszél.


Mit tanultál egy angoltanárral, ha nem a kiejtéseket is?

febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te vagy az egy millióból akinek ez még nem tűnt fel.

Talán írni, olvasni tudsz valamit angolul, de beszélni nem.

Ez a “higy is van ez” Nagyon lejezelô a butaságod mellé.

febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#6


Beszélni tényleg nem tudok annyira, de butának nem mondanám magam, hiszen akkor nem fejleszteném a tudásom, és nem írtam volna ki ezt a kérdést sem.

febr. 14. 11:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tanultam ahogyan a videóban van.


Érdekesség amúgy, hogy a srác nem anyanyelvi, hanem olasz ha jól emlékszem. De tényleg szépen beszél és jókat mond.


Hallgass sokat angolul.

febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen, a srác olasz.

Nem is értem, hogy tudott ilyen jól megtanulni angolul.

febr. 14. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Sok-sok szorgalommal. De nem csak angolul beszél, hanem németül, franciául és spanyolul is. Azt mondja egy cikkben, hogy 2012-ben kezdték el érdekelni a nyelvek és ilyen iskolába is járt. Ha azt nézem, hogy nyelvszakon mennyit lehet fejlődni három év alatt simán meg tud így tanulni 12 év alatt.
febr. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!