Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolát ajánlanáto...

Melyik nyelviskolát ajánlanátok Budapesten, ha 100 órás intenzív angol tanfolyamra szeretnék járni?

Figyelt kérdés
Kérem olyanok válaszoljanak, akik jártak vagy járnak valahova nyelvtanfolyamra, így rendelkeznek tényleges tapasztalattal! Pozitív és negatív vélemények is érdekelnek. Pozitív esetén a tanár nevét is szívesen venném. Előre is köszönöm!
2010. okt. 25. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jelenleg a Katedrában tanulok, egy órán voltam, de már nagyon sokat tudok :) Komoly, persze azért még nem nagyon tok vmit, de mégis már egy óra után nagyon sokat tanultam :) Ami rossz lehet rád nézve, h nem 100, hanem csak 80 órás a tanfolyam :)
2010. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végül melyik mellett döntöttél?
2011. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!