Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lehet hogy meg kéne tanulnom...

Lehet hogy meg kéne tanulnom Angolul?

Figyelt kérdés
Annyi bevándorló van már környéken hogy úgy érzem hogy meg kéne tanulnom angolul mármint pl most jöttem a SPAR-ból és láttam hogy egy csomó fekete, Indiai és Filippínó ment a SPAR melletti gyárba dolgozni.

márc. 28. 17:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ááááááááááá, minek? :DDD
márc. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egy alap angol tudás nagyon megsegítheti az életedet. Szinte minden az angolra alapul manapság. Ha nem is tökéletesen de egy kis alap angolt szerintem érdemes megtanulni
márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Ja, csak ezért kellene megtanulni, nem ám azért, nem több vele a munkalehetőség, többfelé tudsz tájékozódni stb...
márc. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3-as persze múltkor egy filippínó kamionostól kellett átvennem az anyagot a munkába aztán azt sem tudtam mit mondott, csak úgy mutogattam neki melyik tartályba kell ereszteni az anyagot.
márc. 28. 19:25
 5/11 A kérdező kommentje:
1-es ne tud meg milyen jó néger meg filippínó csajokat láttam, és nem hiszem hogy mindnek van párja.
márc. 28. 19:27
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#4: és ezek után neked még érv kell, hogy megtanulj angolul.


Meg tudom érteni, miért tudják elvenni egyesek munkáját...

márc. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6-os havonta 1-szer 2-szer ürül le egy ilyen tartály a többi műszakban sem tud senki a pozíciómban angolul, meg amúgy is a filippínó kb. egyből megértette hogy melyiket kell feltöltenie gyorsan megcsinálta kitöltöttem a papírt hogy minden rendben ment és ennyi.
márc. 28. 19:49
 8/11 A kérdező kommentje:
6-os amúgy mindegy a csajok miatt biztosan megtanulok angolul, meg tőlem úgy sem tudnák elvenni a munkát filippínók, mert jól elvégzem a munkám és elég túlórát vállalok (jővő hónapra már kértem 24 óra túlórát remélem megadják)
márc. 28. 20:13
 9/11 Thunderfairy ***** válasza:
78%
Meg kellene tanulni, igen. Sokkal könnyebb angolal mint a nélkül. A neten is rengeteg az angol nyelvű weblap, játék, könyv, stb. Lassan már beszélni se fogunk tudni angol nélkül.
márc. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Lassan már beszélni se fogunk tudni angol nélkül."

Na azért pont a magyar nyelvet nagyon nagy kár lenne beáldozni. Nagyon jó kis titkos nyelvünk lesz az nekünk mindig is, amit csak mi értünk. :)

márc. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!