Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnátok nyilvánosan elérhető...

Tudnátok nyilvánosan elérhető hanganyagokat ajánlani oroszból?

Figyelt kérdés
Írni, olvasni már egész magas szinten tudok oroszul, de az élő beszédet megérteni, követni nem nagyon tudom. Olyan A2 és B1 közötti szinten vagyok most.

ápr. 6. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem beszélek sajnos oroszul, de az “Easy Russian” nevű Youtube csatornára tudok gondolni

Amúgy csak érdeklődésből, tanártól tanulsz vagy magadtól? Ha magadtól milyen forrásból? Szépnek találod a nyelvet? Én is tanultam régebben a Шаг за шагом könyvsorozatból de rájöttem hogy nem olyan szép a nyelv mint gondoltam :(

ápr. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az Orosz Kulturális Központban tanulok oroszul, egy anyanyelvi tanártól. A tanárnő ajánlott 1-2 sorozatot, de sajnos nagyon kevés van és már unom őket :/
ápr. 6. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom, az Easy Russiant én is ajánlom, de a Youtube-on vannak fenn orosz filmek, filmrészletek (gyakran angol felirattal), tanulásra, gyakorlásra azok is jók.
ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
Szuper nyelv
ápr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Dzsonszi válasza:
100%
Az Easy Russian mellé ajánlom még a Your Russian youtube csatornát, igazából az a csaj volt az eredeti az Easy Russian-ban is, csak csináltak külön csatornát.
ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!